Na koho se obrátit když mám zájem o vyrovnaní daňe? Pracovala jsem v Belgii.

Slyšela jsem že když jsem pracovala nějaký čas v zahraničí normálně na smlouvu, pravidelně platila daně tak že když se vrátím zpět do Čr mám nárok na vyrovnání daně, pokud tak učiním ty roky odpracované v zahraničí se mi nebudou počítat do duchodu. Prosím vite o tom něco? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Obrátil bych se na Finanční úřad nebo tam alespoň poslal mail.

Nepíšete o jakou daň se jedná