anvodak

Na koho se mám obrátit, když mi mnohem déle než po 30 dnech zákonné lhůty neodpověděl jistý odbor Úřadu městské části na

moji stížnost?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Na nadřízený orgán. Ale já bych nejprve zavolala tam, kde jste si stěžoval, a poptala se proč neodpověděli. Třeba tu stížnost prošetřují. Pokud by se s vámi nebavili, tak se můžete obrátit na městský úřad – magistrát, a tam si stěžovat, že jste si stěžoval a oni vás o té stížnosti nevyrozuměli. 🙂

Další odpovědi
ivzez

Stěžujte si nadřízenému toho odboru.

lota

Zkusila bych je znovu kontaktovat (občas se stížnost prostě jen někde zatoulá), dát jim ještě šanci. A když nebudou reagovat, podala bych stížnost na úředníky.:-) Jenom pozor, na její zpracování není 30, ale 60 dnů, jestli jsem to dobře pochopila (odst. 5): http://zakony­.centrum.cz/sprav­ni-rad/cast-7