tomvot99

Na jedno ucho slyším víc

Ahoj,
poslední dobou na jedno ucho slyším víc, než na druhé. Například takové ty „výkřiky do tmy“ jako když něco bouchne o stůl nebo něco spadne na zem, tak to i trochu zabolí. A já nevím co s tím. Vím ale jistě, že to není tím, že mám jedno ucho zalehlé, což nemám… To bych poznal, protože už jsem to jednou zažil, ale s tím, že na jedno ucho slyším víc než na druhé to není normální ☹ Pokud někdo ví, co s tím bez nutného navštívení doktora, prosím ozvěte se. díky 🙂

Nejlepší odpověď
www

Pravděpodobně zanesený vnější zvukovod mazem.
Stačí navštívit svého lékaře, ucho prohlédne, vyčistí a poradí jak uši čistit.
Ke specialistovi většinou ani nemusíš.
Zkušenost

Další odpovědi
arygnoc

buď je to niečo s zvukovodom, ale môže sa jednať i o neurologický problém, prípadne i psychologický.

bez lekára múdrejší nebudete.
chce to odborné vyšetrenie.

mosoj

Já jsem sice na jedno ucho hluchej a na druhé neslyším, ale k lékaři chodím .