Zvědavý

Na jakých stránkách si můžu nechat udělat důvěryhodný IQ test ??

na internetu je 1000 stránek kde si může nechat udělat IQ test ale já chci nějakou ověřenou, seriozní – důvěryhodnou – kde bych výsledek mohl brát vážně

Nejlepší odpověď
gecco

Pokud chceš skutečně fundovaně otestovat, obrať se na Mensu ( http://www.men­sa.cz/testova­ni-iq/ ) a nebo psychologa či psychiatra.

WWW s IQ testy jsou jen ´hračky´ a nebo pokusy o vytažení pár drobných z tvé peněženky.
😉

Další odpovědi
ivzez

Na každé z těch stránek zaplatíte za odeslání výsledku
jiný poplatek, ale výsledky jsou všude stejné – stejně
důvěryhodné, jako „věštění“, „horoskopy“ apod.

Jediný test, na který se lze spolehnout, je od Menzy.

Magix.cz

Nejlepší bude Mensa, ale myslím, že zaslání výsledku je za peníze.