Na jakých stránkách se dozvím,jaké je aktuální počasí…

… u vás,zde zaregistrovaných,co budete přes víkend vařit a tak různě.?!
Tady to je ,podle 7 statečných,pro­tikodexové.

Nejlepší odpověď
Damiana

Já mám počasí v telefonu od výrobce nainstalované. Jinak na tabletu jedu podle tohoto: http://www.in-pocasi.cz/aktualni-pocasi/
Ale nemusíš hledat. Jelikož i v našem okrese na severu by mělo být parádně – vypadá to na nějaký výlet s koupačkou a opalovačkou. Jó a zítra večer tanec!!!
A bašta? Teď peču meruňkový koláč a o víkendu podle času zbylého mezi zmrzlinami mlsanými venku, bychom rádi grilovanou zeleninu s rýží a tymiánem. Lahůdka – a v tom vedru ideál! 🙂

Další odpovědi
Drap

Na Seznamu, počasí
Co se bude vařit ještě netuším, rozhodne se zítra. Něco z uložených zásob.

hanulka11

já mám meteoskop podívej na něj
http://www.me­teoskop.cz/vyh­ledavani/?que­ry=hledan%C3%A9+m%­C3%ADsto+...+
vařit budeme vrabce s br. knedl a zelíčko a jinak budu sázet kytky a hrabat se v zemi to já miluju a taky budu odpočívat možná bude i nějaký výlet .........a ty?

čelsi

na stránkách http://www.id­nes.cz/ se dozvíte aktuální srážky, oblačnost, vítr, teploty a blesky. Mimo jiné se tam také dozvíte jak bylo a jak přibližně bude.

anonym

Mohu-li odpovědět barbakáne, tak dozvědět se jaké je aktuální počasí je možné zde, pak na chatu přes mobil, – operátoři zatrhli odesílat sms přes jiné servery přes gprs – ale právě taková možnost pomohla lidem v Praze při povodních, kdy neměli nic, žádné informace. Takže soukromý chat přes sms-gprs-mail-sms něco málo lidem postižených povodněmi pomohl, poděkovali. Jinak ty utilitky na plochu jaké je počasí, :)
Mám starost jak naložit nenápadně se smradlavým kuřetem, hledal jsem na internetu a navedlo mě to sem:) Ale snad se ty kočky neotráví.

jmhad

pořiď si rosničku nebo chaloupku s panenkou a panáčkem.Ti předpovídají počasí podle místa.To na internetu je zpravidla pro Prahu,Brno a okolí.Na jihu třeba poslouchají předpověď pro Vídeň.

anonym

Hanulko11 já ? Tak já,po dlouhé době mám dlouhý víkend volna.Totiž i SO mám volnou a tak budu připravovat dřevo na otop,hlídat nejmladšího vnoučka,proto že rodiče a sourozenci se válejí u moře v Tunisku a co se bude přes víkend vařit,tak to nemám (zatím) ponětí,ale určitě to bude dobré. Ale jak tak koukám,Tvůj nápad není špatný,jen ty bramborové knedlíky nějak nemusím.