Na jaký úřad práce se mám přihlásit?

Trvalé bydliště mám v Ostravě, teď bydlím v Berouně u babičky a pracovat chci v Praze.

Nejlepší odpověď
hanulka11

na úřad práce se musíš zaregistrovat v místě trvalého bydliště

Další odpovědi
atriplex

Skutečně prvotní evidence je v místě trvalého bydliště, ale pak lze přesunout agendu do místa, kde se zdržujete.

Tom.Noddy

I v dnešní onlájn době musíš do místa trvalého bydlistě. Však proč by státní správa neustále lidem nekomplikovala život že? Potom je na tvém ÚP, jestli ti povolí přesun na jiný ÚP.