flodur

Na jaký stupeň máte v těchto vedrech zapnutou ledničku?Nehledě na obsah a množství potravin.

Okolní teplota v místnosti je 26 stupňů

Nejlepší odpověď
Džanička

Poslední dva dny jsem jí měla na stupni 7,protože jsem koupila novou.Teď jí mám na stupni 4,a mám v ní i teploměr který ukazuje 10 stupňů.Myslím že to stačí,všechno mám krásně chlazené,i to pivo co jsem si koupila.

Další odpovědi
ReHu

Záleží také na tom, na kolik stupňů je nastavení rozdělěno. Např já ji mám na č. 3,5.

mosoj

Výsledná teplota v ledničce by měla být při stejném nastavení stejná, bez ohledu na to jaká je teplota v místnosti. Pouze je větší spotřeba elktriky protože chladnička běží častěji a déle.

Pokud je dotaz takto myšlen.

dagry

Moje lednička má nejvyšší stupeň 5 a já ji mám většinou na 3–4 st. Kolik je v lednici stupňů jsem neměřila, ale na potraviny a pití to stačí bohatě.

ninka

My máme strou ledničku a ta jede pořád, tak jsem ji dala na minimum. Vše je vychlazené, ale zmrzlina v mrazáku roztála..