martinecek20

Na jaký papír…

Na jaký papír se tisknou nějaké letáky (myslím třeba jako je ted nějakej májafest) a vůbec se nerozpije ? když prší tak se vůbec nerozpije ale na normální A4 se to rozpije :( a kde bych to kdyžtak sehnal-popř. za kolik ?

A ještě by mě zajímalo kde bych sehnal nějakou A4 na samolepky ale aby se taky nerozpily,a kolik byto asi stálo ?

Odpovědi
mosoj

Pokud myslíš domácí tisk na inkoustové tiskárně tak toho moc nenaděláš.
Jedině trochu odolný proti rozpití je inkoustový tisk na fotopapír .

A 4 – jako samolepku seženeš v Makru dokonce v několika barvách. S tím rozpíjením to ale bude také vachrlaté. Jedině se pokusit opatrně postříkat bezbarvým lakem ( několikrát za sebou, aby také nedošlo k rozpití).Můžeš zkusit i lak na vlasy.
Dříve se prodával ochranný lak na fotografie „Pragosorb“ ale kdeže je mu konec !