Konan-Pain

Na jaký formát papíru kreslit?

Jaký formát papíru je nejvhodnější pro začátečníka?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
quentos

A3

A3 a větší – na čím větší plochu se můžete rozmáchnout, tím lépe. Aspoň to tak platí u mě, ale každý to má asi jinak

Další odpovědi
briketka10

A4

Doplňuji:
dobré je malovat olejovými barvami na
dřevo a určit si jakýkoliv tvar ten obraz
dát potom do rámu, nebo ho nechat jen
tak..můj přítel maloval i na plátno, ale
na to jsi ještě nezkušená, kresba uhlem
ti jde moc hezky :)

marci1

A3

Doplňuji:
Spíše bych si vybrala větší. Více se tam toho vejde a máš větší přehled, co jsi nakreslila.

Bedy

A4

Já vždycky nerad kreslil o výtvarce na A3, osobně radši kreslím na menší plochy, tedy A4. A5 mi přijde zas moc málo…

VMF

A4