lenkaacer

Na jaký film byste doporučili zajít do kina?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Na to je těžká odpověď, protože to co se líbí mně se nemusí líbit tobě. Groteska, válečný, scifi, prostě jaký?

Další odpovědi
zmimi

Ženy v pokušení.

Elk

Super film na 100 procent byl Avatar, ale každá má rád něco jiného a nepíšete ani žánr, takže je to těžké.

led

Na dobrý, podľa svojej nálady. Nemusí to byť akurát ten No.1 (podľa médií).

Terryle

Posledně jsem byla na Prokletém ostrově a rozhodně jsem nelitovala. Thriller, detektivka, psycho, makačka na palici a ještě dlouho vám to vrtá v hlavě… nic oddychovýho, ale skvěle udělanej a zahranej film.
Ale varuju, že jsem vybíravej divák a do kina si nechodím hlavu vypnout, ale spíš ještě zavařit :o)

Mili @

Já bych šla na nějakou komedii, nevíte o nějaké?

Mousinek

Avatar nebo Princ z persie