Angi-Shy

Na jaký druh zvířete bych měla převést tyto dvě postavy?

Kreslím převážně zvířcí postavičky, a tak bych ráda převedla design první a třetí postavy zleva do zvířecí podoby, ale nějak nemám nápad, které zvíře by se na ně hodilo.

Druhá je jasná ovce a čtvrtá je už kočka: http://fav.me/d8v77ps (jen pro představu, co mám na mysli)

Nějaký nápad pro druhou a třetí postavu?

Nejlepší odpověď
dubraro

1/ Zemní veverka (chipmunk)
2/ Sova

Další odpovědi
hoven 1069

Ta první by mohla být to zvíře, jak byl král jeliman z filmu Madagaskar :) MYSLÍM ZE LEMUR TO JE

Lambáda

Ta třetí by mohla být liška… :) Jinak moc krásně kreslíš :)