race02

Na jakou stredni skolu mam jít když nechci na gymnazium ,ale chci se později dostat na medicínu?

Nejlepší odpověď
Drap

V tomto případě tedy asi zdravka, ale gymnasium by bylo zřejmě vhodnější.

Další odpovědi
lukas.zmizik

kamaradka rikala, ze dnes snad maji vetsi sanci se dostat na medicinu z gymplu nez ze zdravky, tak ja nevim, prijde mi to divne…

ale co jineho, nez zdravka

Fiverka

Můj názor je, že rozhodně gympl je nejlepší volba. Protože vím, že na zdrávce se nikde nebere tak do hloubky fyzika a myslím že ani chemie, které jsou potom na přijímačkách na medicínu. A o jiné škole nevím s tímto zaměřením…

Michal Kole

Existuje obor zdravotnické lyceum