Woskovka

Na jakou střední mám jít ?

Na jakou střední mám jít, když chci dělat na sociálce, ale všude se to bere jako sociální péče o postižené atd.. jenže to já nechci.. poradíte mi prosím? Dík

Nejlepší odpověď
annas

Chce zjisit, kde je v tvé bízkosti škola sociálních služeb. Podívej se do jednoho odkazu.
Nebo jít na gymnázium a pak pokračovat na VOŠ – budeš mít studium delší než ze školy odborné.

Zdroj: http://www.is­smt.cz/studij­ni-obory/socialni-pece-socialnespravni/

Další odpovědi
Michal Kole

a nebo tento obor veřejnosprávní činnost

http://www.in­foabsolvent.cz/Ka­talogOboru/Kar­taStrOboru.as­px?Obor=39340&Ka­tegorie=M&Sku­pinaOboru=68&Kraj=C­Z011

Gympl raději ne, když se po gymplu nedostaneš na VŠ nebo na VŠ nebudeš moct jít tak s gymplem tě nikdo nezmaněstná.

Gympl je v podstatě jen rozšířená ZŠ (nic konkrétního neumíš) i když máš maturitu. K čemu bude zaměstnavateli, že máš maturitu ze společneských věd, češtiny, angličtiny.

Když nevíš nic o oboru, který chceš dělat, např. prodavač (nevíš nic o vedení administrativy, nenaučila jsi se jak „překecat“ zákazníka jak koupit neprodejné zboží,…)

venkovan

Škola veřejné správy či jiná která je tímto směrem zaměřena. tam ze studentů udělají adepty na úředníky. Potom už záleží na štěstí při hledání místa.

baghira

Zkus gympl – to je takové všeobecné, k ničemu konkrétnímu.