Na jakou skupinu zákazníků se zaměřuje Billa, když je dražší než třeba Lidl, Penny,…

Nejlepší odpověď
annas

V otázce je téměř vaše odpověď.
Na toho, kdo chce její zboží kupovat. Nebo na toho, kdo chce konkrétní produkt, který v jiných marketech není, komu vyhovuje sortiment, neohlíží se na cenu atd.

Ale některé zboží je levnější než v jiných marketech. Jak co.

Další odpovědi
hanulka11

Já osobně do Billy moc ráda chodím, mají zase jiné zboží a není pravda, že jsou nějak dražší. Ono jak kdy a jak kde, ale sortiment mají pestrý a mě to vyhovuje.

anonym

Někde je dražší třeba! jogurt a levnější brambory,někde je to opačně.
Kromě toho jsou víceméně všichni domluveni.
Je to logické,nikdo nebude tak levný,aby vydělal méně,než druzí,nebo tak drahý,aby k němu chodilo méně lidí, a on tak vydělal méně,než „konkurence“.
Vždyť o prachy jde vždy až v první řadě.

Děda Louda

Zřejmě na ty pomatence, kteří se domnívají, že za vyšší cenu dostanou i vyšší kvalitu.