Na jakou školu? mám průměr 1,2 ...

Odpovědi:

Stříbrný

Záleží na tom, co Tě baví, nebo co chceš v budoucnu dělat. S tímhle průměrem už si člověk může hodně vybírat.

Zlatý

Pokud chceš studovat VŠ, tak gymnazium je jako příprava nejlepší.

Pokročilý

Můžeš zkusit hodně škol.
Doporučuji Gymnázium

Pokročilý

Záleží co máš v hlavě a ne jakej máš průměr

Pokročilý

Pokud už tě něco konkrétního baví, tak jdi na odbornou školu s tím zaměřením. Mě vždy zajímalo, jak fungují elektronické věci, tak jsem šel na dobrou elektrotechnickou průmyslovku a teď studuji elektrotechnickou VŠ. Byla to dobrá volba. Gymnázium by mi bylo naprosto k ničemu!

Ale musíš se rozhodnout podle sebe. My nevíme, co tě baví dělat a jak si představuješ svojí budoucí práci.

Diskuze k otázce

mt24

Příspěvek smazán administrátorem.

• Vložena před 1138 dny
Zlatý

marci1

Musíš si věřit. To mají jít studovat ti se čtyřkama ? Každý člověk má tak trochu strach z neznámého. :-)

mt24

Každý říká, že se tam budu muset pilně učit atd.. a toho se bojím, protože sem se nikdy předtím učit nemusela a nejsem jeden z tich velkých šprtů:/

anonym

Že každý něco říká, to je docela jasné. Každý většinou rád mluví. Hlavně když nejde o něj. Ty se rozhoduj sama podle sebe. Otázku školy řeš se svými rodiči a třídní učitelkou, ti tě nejlépe znají.
Rozhoduj se podle svých přání, ne podle cizích rozumů. Pokuid budeš chtít v životě uspět, tak se budeš muset poctivě připravovat všude.

mt24

Problém je v tom, že i když mě vezmou na gympl a dodělám ho tak se může stát, že mě nevezmou na VŠ a 4 roky budou ztráta času..

anonym

Žádná ztráta to nebude. Budeš mít maturitu. Stačí potom nějaké bakalářské studium. Za čtyři roky se na vše budeš dívat zase jinak.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2417
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.