Aduš

Na jakou školu mám jít abych se stala realitní makléřkou?

jen aby na té škole nebylo moc matematiky :)

Nejlepší odpověď
Drap

Přímo pro makléře žádná škola neni. Dobrou přípravou by byla nějaká stavební škola, taky třeba architektůra. K profesi realitního makléře by nebyly k zahození třeba i práva, popřípadě i nějaký managment. Ale bez matematiky to nejde ani realitnímu makléři.

Další odpovědi
Salvaje

U nás k této činnosti žádnou spešl školu nepotřebuješ. Znám spoustu makléřů, kteří jsou oborem úplně mimo… Ale taky znám jednoho, který je právník, a má svou vlastní realitku…