akcul

na jakou školu by měl člověk jít chce-li se stát scénáristou nebo spisovatelem?

na gymnázium a pak na nějakou vysokou školu(jakou)nebo je i střední škola?

Odpovědi
Drap

Konzervatoř, potom FAMU , DAMU nebo JAMU. Zvláštní studium pro spisovatele neni.

Děda Louda

Nemusíš ani hledat školu. Stačí se šikovně oženit a vybrat si hysterku, nejlépe v kombinaci se žárlivkou. To jsou pak, panečku, scény a historky!