Eleren

Na jakou hudbu se dobře běhá?

Jakou hudbu konkrétně posloucháte, když si jdete zaběhat?

Nejlepší odpověď
Drap

Žádnou. Buď běhám, nebo poslouchám hudbu.

Další odpovědi
marci1

Také se mi lépe běhá bez hudby. Poslouchám zpěv ptáků, šumění lesa atp.

huxa

Neběhám. Ovšem kdysi jsem běhával s repráky v tašce-asi pětikilová zátěž 🙂
Eyes of tiger je výborná klasika na jakýkoliv trénink, jinak jsem poslouchal spíše velmi rychlá sólíčka a tím pádem jsem spíše sprintoval.

anonym

Rychle člověk běží v rytmu štěkotu vzteklého psa za zády…
😉
Neběhám. Už snad ani za holkama…

Lorelai

Sice taky moc neběhám, ale na jste se neptal/a. Tak je to hodně individuální, lepší jsou asi rytmické a ty, které vás nutí zrychlovat, nebo třeba ty, co vás nějak motivují, máte je s něčím spojené. Já mám v mp3 samostatnou složku hudbu na běhání, mám ti i různé remixy jinak pomalých písniček, jinak mě dobře běhá třeba na Hurts nebo Florence and The Machine, když jste chtěl/a konkrétní. Snad jsem pomohla 🙂

Děda Louda

Na kvapík.

Lamalam

Běhám bez hudby.

Emefej

V mém věku pouze něco pomalého a hlavně hodně krátkého.

briketka10

já na hudbu tancuju :))