panxnotdead

Na jakou charitu byste dali peníze?

Já bych dal peníze na zvířata, lidem bych nedal ani korunu..

Nejlepší odpověď
www

Charita pro lidi

Zajímavý postoj, ale chybí další možnosti, nebo důvod.

Další odpovědi
Alesh

Charita pro lidi

Co je na této otázce, tak zajímavé, že ji „admini“ museli zviditelnit? Vždyť ani nemá možnost „na obojí“, „ani na jedno“, příp. „jiná odpověď“.
Pokud bych měl volit, jestli dát přednost lidské bytosti před zvířecí, pak v absolutní většině případů bych dal přednost člověku. To ovšem neznamená, že nemám rád zvířata nebo, že snad jsem lhostejný k týrání zvířat. Naopak. Tyrany zvířat bych nakopal do pr…

Poklička

Charita pro zvířata

ivzez

Charita pro lidi