FBFM45

V jakém/kterém rozhlase hrají nejvíce skupinu Queen?

Ahoj, chci se zeptat: na jakém rádiu hrají nejvíce skupinu Queen nebo F. Mercuryho? Jde jen o osobní sázku a srandu. Díky za odpověď. :)
A hlavně, abych to naladil na rádiu v práci. Jsem z Krnova. ;)

Odpovědi
jáára

Na Beatu.

Seznam.cz

Já platím koncesionářský poplatek za rozhlas, takže mohu odpovědět, že ano, poslouchám rádio.

dubraro

Na internetových rádiích. Jsou jich desetitisíce, určitě se některé specializuje na Queen.

Pixma

Nechápu proč mi nejde odpovědět přímo! Hitradio Crystal, rádio Čechie a rádio City – zóna lásky

Seznam.cz

Rádio Jih, dnes Hej, nové co neznám ale moc dobrý.