atena11

Na jakém programu mohu vytvořit vlastní online registrační hru??

Chtěla bych vytvořit vlastní online registrační hru ale nevím na jak a hlavně kde

Odpovědi
HonzikPernik

To se netvoří PROGRAMEM! Ale programovacím jazykem a mozkem!

arygnoc

začnite php, nejakým tým javascriptom, naučte sa pracovať s databázami, potom z toho urobte kód (znalosť kódovania html asi bude nevyhnutná, i keď to budete písať v inom skriptovacom jazyku [napr php]).

samozrejmosťou je mať predstavu, ako to bude fungovať, teda mať pripravené algorytmy, nejakú mapu postupu (v hre), ciele a pod., to všetko mať zahrnuté v štruktúre databázy.

netreba zabúdať na bezpečnosť (logovanie, heslá).

no a poriadna grafika, bez toho dnes už hra nikoho nezaujíma.

už iba kúpiť doménu a hosting.

a hotovo.

hračka, nie?