Na jakém jídle si nejvíce pochutnáte?

Díky za příspěvky.
Doplňuji:
Ptal jsem se na jakém a ne na jakým.
Ale to je fouk,hlavně že to doteklo.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Protože se ptáš zájmenem jaký, tak ti odpovím, že nejvíce si pochutnám na dobrém a chutném jídle. :D
Doplňuji:
Jugárku tak se nezlob :D Je jedno zda jakém nebo jakým, ale ptáš-li se zájmenem jaký, zajímá tě vlastnost, takže třeba velkým, žlutým. Pokud tě zajímá konkrétní druh jídla, musíš se ptát zájmenem který.
Abych ti však odpověděl, mám rád všechno, teda skoro všechno, miluju špagety, halušky a mnohé další.

Další odpovědi
dudu

Krajíc měkkého chleba s plátkem krkovičky právě vytažené z udírny.

sesednizkola

Nejim sladky, jinak si nejvic pochutnam na spouste jidel… paprikova nebo bavorska klobasa v bagete, kapr s bram. salatem, kachny a kurata na vsechny zpusoby, nezdrava strava z cinskych restauraci a/kebaby v tortilach, mekace, kfcecka burgerkingy…uzeny kolinka niva pizza jakakoliv…ja bych mohl jist furt

dědapetr

Na pečeném mase na rožni s hořcici a křenem a čerstvém chlebu,třeba žebírka.

anonym

Čerstvě upečený tvarohvý – hroznový koláč.

Awe

Tak zrovna dneska jdu na oběd a dám si pravděpodobně kachničku se zelíčkem… Ale i steak nebo nějaký spíž není špatný. Cokoliv kde je maso prostě neodmítnu

gecco

Na masovém…
Ideálně vařené nebo pečené maso – to je ono…
😉

briketka10

krkovička MŃÁM, teď ulítávám na salátku z čínského zelí, černých oliv, Poličanky,
půlky cibule, kousku sal.okurky a zakápnu olivovým olejem trochu osolím dělám
si ho každý´druhý den, hodně si vařím brokolicovou polívku, miluju kapustu
růžičkovou tu si dělám jen tak s vajíčkem, nebo opečenou a osolím :))

jinak co mám ráda nejvíc ze všech jídel obalený řízek
z králíka u tety v Brně s novejma brambůrkama..
a na vánoce kapříka se salátkem..

jinak si dělám knedlík s vajíčkem a obyčejný jídla,
jako ryby, květák, dršťkovku, koprovku atd.atd.atd.

a mám ráda všechny plesnivý smradlavý sýry, ale nejím sladký..

arygnoc

podľa chuti a nálady prakticky na každom, okrem sladkého a pľúciek na smotane (mám pocit, akoby to už niekto raz jedol).

akákoľvek kombinácia mäsa a zeleniny ma uspokojí, milujem morské potvory, talianske cestoviny, ale i ryžu, zabíjačkoviny, polievky, omáčky najmä pikantné, strukoviny (luštěniny), …, prakticky všetko.
rozhoduje fakt iba momentálna chuť a nálada.

ale klasike – zemiakovému šalátu a rezňu – to neodolám.

;-Q

talka

Maso celkem nemusím – jsem slaďour.

gecco

Raibeku – halušky…
Musel jsem si utřít slinu – zejtra budou strapačky…
😉

anonym

Já se vůbec nezlobím,jsem splachovací systémek,ale je to dobrý,že jíš to co já né,špagáty rád nemám,jsem na maso.

JájsemRaibek

A pak ještě miluju zeleninu, ale jen tu, která prošla prasetem :)

anonym

Brambory jsou taky dobrý,ale jen s masem.

JájsemRaibek

ale to těch špagátů se maso dává :)

anonym

Dudu díky,jen marně slintám…