Kerynka

Na jaké vlasy jdou nejvíce vši na čisté nebo špinavé ?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Vším je to podstatně jedno,jen na holou hlavu nejdou.

Další odpovědi
nikolkap

Ono to nesouvisí jestli jsou čisté nebo špinavé vlasy.Ale je pravda že většinou je mají lidé jako bezdomovci,ci­káni,romové…at­d…

Drap

Vši nejdou na vlasy ale na hlavu, je jim jedno jestli je čistá či špinavá. Pouze na hlavu holou nevstupují.

Ponytail

Já myslím, že s čistotou to nesouvisí. Jako děcko jsem vši občas chytla, ale žádná špindíra jsem nebyla.

KarolínkaP

Pokud nechcete, aby na vás vši šly, zkuste použít lak na vlasy. U mě to zabralo. ;)