Avatar uživatele
anonym

Na jaké večerníčky koukali vaše rodiče?

Víte to?Koukáte nebo koukali jste na stejné,nebo jste měli jiné v oblibě?
Díky za názory.
Jaký byl pro vás ten nej…?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? redy před 3240 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Moji rodiče poslouchali radio,pohádky na dobrou noc (hajaju vyprávěl pan Brodský), televize nebyla.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Na žádné. Večerníčky ani televize nebyla.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Televízia ešte nie je tak stará, aby nežili pamätníci beztelevíznych rozprávok pred spaním. Nielen naši rodičia, ale i my sme prežívali večery s rozprávkami naozaj naživo. Tie krásne večery s čítaním, prípadne len vymýšľaním rozprávok a vlastnou predstavou týchto príbehov. Uškami prenášal tichý hlas mamičky, ocinka, tety, hlasy z rozhlasu, rozprávkový príbeh, ktorý za zavretými očami ožíval.
.
Nie televízia, ktorá miesto spania drží detské očká otvorené, myseľ sa snaží udržať pozornosť ale únava zlámano poskladá vyčerpané detské telo a myseľ snažiacú sa udržať si vnímanie mihajúcich sa obrázkov uzavrú pevne zavreté oči, nie to nie je zaspávanie, to je pád do bezvládia. Nie, deti by nemali zaspávať pri televízii.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Rodiče poslouchali v rádiu Hajaju.Když jsem byl já malej,miloval jsem Krtečka,později jsem si oblíbil Krkonošské pohádky.Krtka i Krakonoše mám rád dodnes.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

Bylo jich hodně,nemám žádnej vyhraněnej 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

neměli TV poáč dětství prožili krátce před válkou, tou II. světovou no a vrcholem techniky bylo rádio krystalka na sluchátka…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Ani já sám jsem se na něj nedíval. Večerníček je o mnoho let mladší než já, v době kdy se narodil, jsem už byl puberťák s daleko dospělejšími zájmy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek