Ing.internet

Na jaké úrovni je dnes Turecko?

Slyšel jsem, že tam žijou třeba jako v Německu. Já si představuji, že mimo turistických destinací tam žijí jako na Ukrajině.

Nejlepší odpověď
Drap

Tak jako německo to sice neni, ale ukrajina také ne. Osobně bych řekl, že jsou na tom hospodářsky lépe než naše republika. Zkrátka, turecké hospodářství.

Další odpovědi
chudst

Ohromna propast mezi mestem a vesnici. Mesta jsou na slusne urovni, ale ve vesnicich to vypada jak za Rakouska-Uherska (jeste hur). A po silnicich vsude odpadky. Turisticke destinace udrzuji nadherne, ale okoli jinak bida. Cestoval jsem Tureckem od pobrezi pres hory a do vnitrozemi, co nam rikala pruvodkyne a co jsem tu ted prezentoval, jsem videl na vlastni oci.

lexx

ano, kdysi oblíbené, ironické rčení rádoby socialistických ekomomů, národo-hosp-plánováčů „turecké hospodářství“ jakožto synonymum úpadku a ztráty jaksi pozbylo významu, pod vedením naši vlády brzo „české hospodářství“ bude platit jakožto odstrašující příklad bankrotu, nehospodárnosti a amatérismu v makroekonomice