ABCVera

Na jaké úložiště nahrát krátká videa, aby v galerii byly vidět náhledy a šlo je stáhnout v plné kvalitě?

Doplňuji:
Ulozto.cz neumoznuje udělat galerii pouze z vybraných videí a odeslat zájemcům odkaz na galerii.

Odpovědi
badisko

skydrive … 7G volneho mista free…proste to das do jedne slozky a tu pak sdilis … tak se ti zobrazi vsechna videa + detailni info …je treba mit nainstalovan Mictosoft Silverlight …ale to ma v PC snad kazdej…muzes jen proste pozvat lidi z facebooku pres mail a nebo jen proste sdilet ..pres odkaz ulozeny treba na tvem blogu..take se da zaridit aby dana vide sla stahnou nebo jen zobrazit atd …mrkni se treba tady .. http://window­s.microsoft.com/cs-cz/skydrive/dow­nload no nebo klasisky prez youtube.com ..nicmene ja davam prednost microsoftu ..:D

Koty007

Dle meho by melo vyhovovat na uloz.to.