Na jaké tresty se bude vztahovat amnestie???
- tresty do jednoho roku!Řidičak zpět!!!

Nechapu teda kdyz mam zakaz na jeden rok řizení motorového vozidla jakto ze se amnestie na mne nevstahuje kdyz je tam jasne napsano.Tresty do jednoho roku!!!! Takže zlocince zase pusti na svobodu a me zato ze jsem si nezapl pas nevrati ridicak?To je zase bordel a spravldonost!!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

od kdy se řidičák bere za to, že si někdo nezapnul pás? nebo si to udělal čtyřikrát po sobě?

Další odpovědi:

Zlatý

Proč vytahuješ kalhoty, když brod je ještě daleko.
Amnestie musí projít Sbírkou a potom bude platná. A mezitím přijdou rozbory a výklady na co se vztahuje a nevztahuje.
Někde jsem četl, že se možná bude vztahovat na Darinu Rolins (po její nehodě zemřel řidič motocyklu). A to bude zajímavé, protože v amnestii je - že se nevztahuje na zločin při kterém došlo k zabití, těžkému zranění atd. A je dopravní nehoda zločin a nebo jen neúmyslný trestní čin či tak nějak?
Myslím si, že je to tak čerstvé, že se rozčilovat a nadávat na nějaký bordel je zbytečné a respektive hodně falešné.
Žádné zločince na svobodu pouštěn nebudou - do dvou let to jsou celkem mírné trestní činy. Zločince vnímám s větší pálkou roků. I když - je třeba zločincem řidič autobusu, který dostane třeba 4 roky za obecné ohrožení?

Zlatý

Moc se mně líbí, jak se někdo vůbec může rozčilovat, že ho u amnestie nespravedlivě vošulili.. A neřvi na nás juro, běž zařvát na prezidenta.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1812
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 657
Zlatý gecco 480
Zlatý led 453
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 388
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.