E.n

Na jaké stránce se dají..

Na jaké stránce se dají vyřezat/vystříhat písmenka z obrázku?
Doplňuji:
http://www.po­lyvore.com/lit­tle_bit_faith_sprin­kle_luck/thin­g?id=12601104

Nejlepší odpověď
www

Předpokládám, že máš na mysli obrázky v počítači, takže

  1. Pokud je text přes celý obrázek, běžným způsobem to nejde
  2. Text někde „bokem“ odstraníš v kdejakém grafickém editoru zdarma, nebo dokonce online (bez nutnosti instalace do PC) způsobem „ořez“, „razítko“ nebo jiným
  3. Z uvedených obrázků to nepůjde, nebo zůstane po odstranění textů „díra“