blesk26

Na jaké pohádky nebo pořady se dneska dívají děti kolem 6 nebo 7 let věku?

Přítelkyně má na praxi připravit něco na televizní téma pro tyto děti a nějak jsme došli k tomu, že vlastně nevíme co vůbec dneska v televizi sledují. Tom a Jerry, Gumídci, Rychlá rota, Želvy Ninja, Power Rangers nebo Pepek námořník … a sto dalších. Tím vším si prošla naše generace, ale znají dnešní děti vůbec něco z toho? Nebo na co se dneska dívají?

Nejlepší odpověď
tom004

Většina zná pouze hry na počítači. Bohužel.

Další odpovědi
kazisvět

Mám doma 6 letou dceru. I když se snažím, aby moc času u televize netrávila, tak aktuálně asi nejraději sleduje tyto pořady: Můj malý Pony, Šmoulové, Pokémon. Když dávali Želvy Ninja, také se na ně dívala.

Kopta

Asi nejpopulárnějšími jsou Šmoulové… každopádne mě jednou velice pobouřila zpráva: v rádiu dělali test jaké pohádky mají děti rádi. – nejpopulárnějšími byl Krteček a Šmoulové. Některé děti řekli, že „Mám rád Šmouly, protože Krteček je nerealnej…“
krtek alespoň existuje, ale já teda nikdy po lese Šmouly běhat neviděl… 🙂