Frogman

Na jaké pohádky jste se nejraději koukali jako malí?

Moc rád jsem koukal třeba na Toma a Jerryho – to je klasika! :DDDD

Nejlepší odpověď
gecco

😉
„Klasika“ je třeba Bajaja, Pyšná princezna, Popelka…
😉

Další odpovědi
JájsemRaibek

Já se bohužel na pohádky nedíval. Byla jsme velmi chudá rodina, neměli jsme televizor, ani promítačku. Pokud bych se nenarodil jako kluk, tak jsem si vlastně ani neměl s čím hrát.
Někdy mi to hraní přetrvává dodnes.
:DDD

dudu

Měli jsme k dispozici promítačku diapozitivů a loutkové divadlo. Filmy jako „O perníkové chaloupce“, Zvířátka a loupežníci atd. mám dodnes uschovány kdesi na chalupě. Publikum představení většinou tvořil mladší bratr a obě sestřenky.

Luxx

Tom a Jerry, Pokémoni, Krteček