Alča M.♥

Na jaké internetové stránce trávíte nejvíc času?

Nejlepší odpověď
Drap

Odpovědi.cz

Odpovědi jednoznačně vedou

Další odpovědi
anonym

facebook

Mohla jsi vložit i „jiná stránka“!FB je pro mne ztráta času!

numeriprimi

facebook

zzzzz

Odpovědi.cz

Teď jsou to odpovědi, ale než jsem je náhodou našla, byl to facebook. Ale tady si více počtu, je to zajimavější než Fb. Jsem ráda, že jste stvořili tak super server. Dík.

Petra09

YouTube/Stream

A taky sem rada tady a na doktorce.cz..Fa­cebook rada nemam.

lenka.seda

YouTube/Stream

NJN… písničky a videa si pouštím pořád 🙂

Itter

facebook

Z vypsaných Facebook, ale v porovnání se skutečným žroutem času to je nic.

  • 9gag.com

Natee

facebook

z vybraných.. Jinak ani ne.

anonym

Odpovědi.cz

Chybí tu JINÉ. Sice jsem zakliknul ODPOVĚDI, ale není to pravda.U různých článků diskutuji, takže má první reakce je, podívat se kdo mi co odpověděl a popřípadě odpovědět dál.Na stránkách co jsou zde k zatržení, je to ztráta času.

Heřman

Odpovědi.cz

anonym

YouTube/Stream

Sleduju MenTa