Avatar uživatele
Rokio

Na jaké chodíte jazykové kurzy, případně jaký jazyk si rozvíjíte v rámci samostudia?

Jazyky hýbou světem. Dnes už bez znalosti cizího jazyka se těžko uplatní na mnohých pozicích. Který jazyk tedy rozvíjíte?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Tw!st před 2745 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Rozvíjím si angličtinu v rámci samostudia pomocí internetu, jelikož škola pro mě nikdy nebyla dostačující. Plánuji i španělštinu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Plně s tebou souhlasím.
Dělám si latinu, klasickou řečtinu, hebrejštinu a japonštinu a začínám s arabštinou – to vše jako samouk.
A mám v plánu další jazyky.
A vím, že bych měl pilovat angličtinu, němčinu, ruštinu, španělštinu, ať se lépe domluvím. Ale raději si koupím knihu, nebo si stáhnu kurs z internetu, než abych platil do školy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tw!st

v rámci samostudia jsem se naučil polsky a turecky, teď se učím korejsky.
Na jazykové kurzy nechodím, není to efektivní jako samostudium pomocí internetu, navíc je to ztráta času a peněz.

Upravil/a: Tw!st

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

English/angličtina

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Na jazykový kurs momentálně nechodím na žádný. Angličtinu a ruštinu ovládám na úrovni, na které jsem schopná je použít pracovně. A kdybych nebyla líná, možná bych samostudiem ještě dohoblovala španělštinu a snad i něco dalšího, leč lenost je strašná potvora.
Spíš mě poslední dobou baví se o jazyky a lingvistiku zajímat obecně, než se učit konkrétní jazyk.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek