štamgast

Na jaké adrese pracuje Jiří Krytinář jako hodinář?

Doplňuji:
Já zase viděl 13. komnatu a tam to vypadalo jako normální hodinářství v Praze.

Nejlepší odpověď
anonym

ad hanulka – do Křižánek u Žďáru nad Sázavou jezdí jen ke spolužákovi, původní byt (kde žije jeho dcera Jana) má v Jablonci nad Nisou (viz ve zdroji)
ad Bohemica – hodinářství má jako koníčka a dělá jen pro své známé (nemá ŽL).
Zato má své webovky a hereckou agenturu se sídlem v Libni v Praze, kontakty (mail i GSM) – lze objednat na dobírku jeho poslední knihu „Dívám se vzhůru“ (m.j. při své výšce 122 cm nedosáhne ani na standardní pisoáry), viz níže:
http://www.ji­rikrytinar.cz/kon­takty.html
(Veškeré uvedené údaje jsou veřejně dostupné).

Zdroj: http://www.zdar­skevrchy.cz/o­sobnosti/6397-jiri-krytinar-si-na-vysocinu-jezdi-lecit-dusi

Další odpovědi
anonym

Registr živnostníků.

hanulka11

nedávno byl v časopise /už nevím jakém / rozhovor s ním -a popisoval jak má na Vysočině chalupu ,kde ve své dílně pro známé opravuje a kutí

anonym

na poštovní adrese