postcd

Na jak vysokou finanční podporu má nárok bezdomovec který 4 roky nepracoval?

a nemá žádné děti ani majetek vyjma oblečení. Jak se ta finanční podpora jmenuje a kde o ni žádat? děkuji

Odpovědi
ivzez

Málo informací k posouzení situace.

Obávám se, že pro přiznání podpory v nezaměstnanosti nesplní podmínky.

Snad by získal příspěvek na živobytí ve výši existenčního minima (2.020 Kč)…
Je také možné, že nebude považován za osobu v hmotné nouzi.

simir7

Má nárok pokud splní podmínky na sociální dávky jako každý jiný.Musí být na úřadu práce hlášený a spolupracovat.Tyhle lidi většinou už nikdo nezaměstná.Smrdí a jsou většinou na mol..........­........