Sáry

Na iternetu jsem hledala ohlávky pro koně ale sekla jsem se na velikosti FULL a COB jaký je mezi tím rozdíl ?

Doplňuji:
A ještě velikost quarter

Nejlepší odpověď
anonym

A jakého máš koně? To je ten údaj, který potřebuješ vědět k tomu abys koupila správný rozměr.
Doplňuji:
Tady na to není úplně vhodný prostor, ale vlez si na
 www.ifauna.cz/e­fauna/

jdi do rubriky koně a jsou tam diskuze anonymní i moderované, tak tam se poptej, někdo ti to vysvětlí.
Nebo zkus rovnou na té Fauně vyhledavač .