muck0103

Dostanu se na gympl s 3 trojkama?:)

ahoj ,chtěla bych se zeptat jestli má někdo nějakou zkušenost s gymplem :) myslíte že by mě vzali ?:) pruměr mám 1,7 :) děkuji předem

Nejlepší odpověď
gecco

Jestli jsou to trojky z těláku, kreslení a hudebky – klidně…
Ale pokud by šlo o matiku, fyziku, chemii – běž raději na konzervatoř…
😉
Podstatné je, čemu (obor) se chceš v životě věnovat, ne?
___
A pokud se ptáš, zda bys s takovými známkami byla přijata – zeptej se přímo na dané škole – jak my máme tušit, jaký je o ni zájem??

Další odpovědi
Funna

jak máme vědět, na jak „kvalitní“ gympl se hlásíš?…je to jen a jen o počtu uchazečů, kteří se tam hlásí, jestli tvé znalosti budou v konkurenci stačit, nebo ne…a navíc to není o známkách, ale o udělání přijímaček…někdo, kdo chodí na přísnější školu, může mít horší zmánky než ty a přitom je na zkoušky lépe připravený…zajímej se o konkrétní gympl, který tě zajímá, kolik měli např. uchazečů loni a kolik z nich vzali…a zkus si nějaké scio, ať víš co te čeká..
https://www.sci­o.cz/prijimaci-zkousky-na-ss/on-line-test-zdarma/

klumprt

S dvěma trojkama nepotřebuješ v životě ani ten gympl. 🙂

anonym

S trojkama prsama?Jen ten průměr nechápu.
To dáš.

anonym

Inteligentní odpověď Jugara.

anonym

Adekvátní.