Adelexx

Na googelu mi stále vyskakují reklamy.

Na googelu mi stále vyskakují reklamy, když něco vyhledávám napíšu to do googelu kliknu na to co potřebuji, vyskočí mi okno, kdyby se to stalo jednou nebo 2×, ale stává se to snad při každém druhém kliknutí, a po stranách jsou furt také reklamy, které mi šoupnou celou stránku na druhou stranu než je ta reklama. Poradte prosím jestli to nejde nějak vypnout ty reklamy, už jsem se koukala do nastavení v googelu ale tam jsem nic nenašla :/
Předem díky za odpovědi :)
Doplňuji:
Nazdar bazar: Jsem tam přihlášená

Nejlepší odpověď

http://adbloc­k.dajbych.net/ tohle nainstaluj a v prohlížeči zablokuj automatické vyskakování oken. Nebo napiš co máš za prohlížeč a podíváme se jestli nemáš nainstalovaný nějaký doplněk který tam nejspíš nechceš.

Další odpovědi
Nazdar Bazar

A jste na googlu přihlášená ?
Doplňuji:
Zkuste potvrdit cookies a mělo by se tam pod pojmem „nastavení reklam“ objevit zřejmě regulování reklam.

jáára

máš to zavirovaný! nebo spíš malware, adware. prostě bordel
https://www.mal­warebytes.org/