Efchen

Na exterňáku je 400 GB místo, ale nechce mi to vzít soubor s 4,3 GB, jak ho jinak přesunout do PC?

Co mám dělat se souborem, který má 4,3 GB, a když ho chci zkopírovat na exterňák, kde je 452 GB volných, píše mi to soubor je pro cílový systém souborů příliš velký..Je nějaký jiný způsob, jak ho dostat z jednoho PC do druhýho?

Nejlepší odpověď
Quimby

¨Vypadá to, že ten externí disk je naformátovaný pomocí FAT32 a ten má omezení na velikost souborů. Takže běž do windows klikni pravým na externí disk a dej naformátovat a vyber NTFS. POZOR SMAŽE TO VŠECHNY DATA NA EXT. DISKU.
Poté by na něj mělo jít přesunout ten soubor. Pokud nechceš formátovat, tak si zabal do winraru a rozděl na části.

Další odpovědi
anonym

Doplním to, co píše Quimby.
😉
Taky můžeš použít příkaz „convert“ (convert X: /FS:NTFS), kde X je konkrétní jméno jednotky.
Ale i pro konverzi platí, že je třeba data zazálohovat (sice by při konverzi neměla být poškozena, ale náhoda je sfiňa).
😉