LEONEK

NA EMAILOVÉHO HLÍDAČE

NEMÁTE NĚKDO PROSÍM TYP ČI NÁVOD NA EMAILOVÉHO HLÍDAČE PŘÍCHOZÍCH EMAILŮ? NEJLÉPE V ČEŠTINĚ MÁME UŽ POŠTÁKA ALE CHTĚL BYCH I PRO SYNA DÍKY L.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Tak to nevím, jestli by fungovalo správně mít dvě mejlové adresy a dva upozorňovače. jediné, co mě napadá, je přeposílat na váš mejl jeho zprávy a upozorní to, že vám došel mejl-ale zase co soukromí?

Další odpovědi
Marunka

Doporučila bych synovi jiný email a k tomu upozorňovač. Na jeden email dva upozorňovače (třeba pošťák) nejde.

anonym

doporučil bych vám IncrediMail Xe,ve kterém můžete mít třeba 3–4 účty a všechny vám bude hlídat úslužný sluha,nebo jakého hlídače si vyberete.
zde je link:

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/ko­munikace/e-mail/klienti/in­credimail/nah­ledy/