JaserUpir

Na dotykáču na displeji mám takovy tečky 4 malinke co to je nebo jak to odstanim

Doplňuji:
jako kdyz ho mam i vypli proste displeji tam sou

Odpovědi
www

Dotkni se jich (přidrž,nebo polepej) a uvidíš co se otevře 🙂
Doplňuji:
Málo info.
Pokud na nic nereagují, bude pro tebe asi nejjednodušší zastavit se u svého operátora v prodejně, servisu, zeptat se starších kamarádů ap.

mosoj

Jsou to vadné pixely ( hotpixely). Většinou jsou ale vidět jenom při zaplém displeji a dají se odstranit specielním programem tzv. přemapováním ( maping pixel), kdy se vadný pixel vyřadí z provozu a jeho funkci přeberou okolní pixely.
Jestliže jsou ale vidět i při vyplém telefonu tak to zřejmě nepůjde a budeš muset navštívit servis.