Cenobita

Na co ženy myslí nejčastěji?

  1. Někde jsem slyšel nebo četl, že muži nejčastěji myslí na sex, nevíte na co myslí nejčastěji ženy? Nebo co si myslíte, že se jim nejčastěji honí hlavou?
  2. Kdo je na obrázku?

Nejlepší odpověď
marci1

  1. Někde jsem četla, že nejčastěji myslí na nakupování. Já ne. 🙂
  2. Na obrázku je: Britney Spears

http://vasi.net/2007/12­/12/britni-spirs.html

Další odpovědi
Kepler

No, matika to asi nebude… U žen počítám totéž, co u mužů. Ale je třeba upřesnit jestli jde o opravdické ženy, nebo o ty s přetočeným tachometrem 🙂
Na obrázku by to mohla být Einsteinova pravnučka.

Funna

na obrázku je ta, která určitě nepřemýšlí na takhle složitou rovnicí .-)…tahle Britney asi na ten sex…
a nač myslí ženy? záleží, jak které…ty s rodinou třeba na to, co zase zapomněly koupit, koli pětek přinese ratolest domů a jestli má manžel čistou košili…ty mladé, svobodné a bez závazků nejspíš na ten sex a ty staré a svobodné na to, kde ve svých letech ještě ulovit nějakého chlapa .-)

mosoj

Když jsem byl na vojně, tak jsme tam měli jednu, říkali jsme ji „matka pluku“.
Ta na nic jiného nemyslela, sex jí tekl i z uší a nosu. Byla s tím protivná i většině vojáků.