bolak

Na co zemřela Zuzana Ondrouchová?

Odpovědi
Marast

na leukémii

marci1

Zemřela na blíže neurčenou zákeřnou nemoc.

Zdroj: http://www.ptej­teseknihovny.cz/u­loziste/aba001/2012/h­erecka-zuzana-ondrouchova

bolak

marci1: no to je odpověď za všechny prachy hele :))

todle sem věděl taky, na internetu nic bližšího nebylo, proto se ptám tu :) odpovědi typu „na stáří to nebylo“ neberu, o sem tak nějak předpokládal, když jí bylo 28 :))

marci1

Citovala jsem pouze „zdroj“. Mohla také zemřít při dopravní nehodě, po úraze, spáchat sebevraždu apod. Zkuste si najít bližší informaci, možná se Vám to povede. 🙂

bolak

no, mě se to nepovedle, proto se ptám tady :) Marast na to možná přišel, bohužel ale, nedodal doplňující inforamce, ke to vzal atédé, takže prozatím nemůžu palcovat.