Pokročilý

NA CO ZEMŘEL ?

Tak tu máme jedno smutné výročí. Úmrtí bývalého presidenta Havla. Vnuk mne zaskočil otázkou : Dědo , na co ten pán umřel , co mu bylo ? Jakou odpověď dát ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Selhání oběhového systému (dle sdělení jeho lékaře) : http://aktualne.centrum.cz/…

Další odpovědi:

Stříbrný

Frajer se upil, ukouřil a mladá žena, bylo toho na něho hodně :(

sem to napsala slušně ne?
Ale vnukovi to neříkej :)

Jak je vnuk ´mladej´?
Od "byl dlouho a moc nemocný" po "intoxikaci a celkové oslabení organismu při zápalu plic".

Zlatý

On měl od nezdravého způsobu života CHOPN. Chronická obstrukční nemoc a vlastně se udusil.
Doplňuji:
Udusil ve smyslu nízkého obsahu(saturace) kyslíku v krvi !

Bronzový

Havel... od rána se to všude řeší. Já osobně za žádného prezidenta netruchlím a truchlit nehodlám. Havel dokázal ty věci jen díky stamiliónům, které zdědil. Jinak to byl velmy silný kuřák, který měl jednu plíci a byl několikrát hospitalizován právě kvůli kouření... Navíc tu jsou ještě spekulace, jestli nebyl pouze dosazen Havel, aby se to tu uklidnilo. No korunu tomu nasadila Havlová jako zlatokopka a arogantní megera.

Kolikrát jsem slyšel, že se v nemocnici chovala jako dobytek Havlová a dokonce jí vyhodily z UVN (ústřední vojenská nemocnice)

Už dost dlouho Česká země neměla prezidenta za kterého by stálo truchlit nebo že by se staral hlavně o blaho občanů...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3354
Zlatý Drap 1786
Zlatý led 1449
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1112
Zlatý marci1 1071
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 796
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.