Na co .. za co jste na sebe hrdi ? -iv-

Nejlepší odpověď
dudu

Vědomě jsem snad nikomu neublížil, z obou našich dcer jsme vychovali slušné lidi, odpracoval jsem téměř 41 roků u jedné firmy.

Další odpovědi
anonym

Na všechno,co se mi povedlo,nic nepodceňuji.Všechno má svůj smysl i když se to hned nezdá.

anonym

Tentokrát budu stručný:
Na své děti a profesionální odbornost a poctivost.

Andělé

Že jsem se své dceři od narození maximálně věnovala. Nerada se chlubím,ale velmi mě těší,že chodí od 6.třídy na Gymnázium,její přirozená inteligence mě opravdu fascinuje…
A na svého miloučkého,hodného a láskyplného syna…:-))
A na svou upřímnost…:-)

arygnoc

jejda, toho je!
nebo ne?

hm…

P.T.

Vytrvalost,profesní odbornost a vstřícnost.

A na co jsem extra hrdý je to,že mám nervy tady v té rozvrácené rozkradené krásné české zemi žít a budovat rodinu.

Lyn

Tedy, upřímně, zatím jsem toho moc nedokázala.