Pokročilý

Na co z toho, co jste v životě dokázali, jste nejvíc pyšní?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

- to, že jsem vyhrála boj o život v prvních dnech po narození
- nejspíš jsem pár lidem občas řekla něco, co jim pomohlo v těžký chvíli a dalo jim to sílu rvát se dál
- jedno vychytaný čistý konto v ligovým florbalovým zápase :)
- přijetí na vysokou, kam jsem si dala přihlášku jen "abych nelitovala, že jsem to nezkusila"
- můj fotosoubor se znovu vrátil na chodby školy, což znamená, že moje hrdost není tak úplně scestná a že to asi není úplně špatný
- začínám rozumět a trošku se pohybovat v tématu, které mě zajímá a kterýmu se chci věnovat
- dokážu se radovat z hroznejch blbostí, což mi dává hroznou radost ze života :o)

Další odpovědi:

Stříbrný

vydání knížky s některými mými povídkami =)

Bronzový

Na maturitu.Dělal jsem ji při zaměstnání,dojížděl jsem 500km,pár let po vojně.Na období,kdy jsem dělal v kanceláři,musel se učit na počítači v době,kdy všichni okolo chodili po špičkách,aby je náhodou někdo nenutil učit se na PC,kdy jsem strčil do kapsy mnoho inženýrků a prominentních absolventů výběrové střední školy.To bylo v devadesátých letech.Dnes se živím zase raději rukama.Už bych na to neměl nervy.Dokázal jsem si,že se uživím pořád ještě i rukama.Škoda toho času na vzdělání.

Bronzový

Narození dcery.

Pokročilý

Na to, že jsem dokázala dát život dalšímu človíčkovi.....každá máma ví, o jakém pocitu mluvím!

Zlatý

Na všechno co se mě podařilo.

Bronzový

To, na co jsem byla nejvíc pyšná, se proměnilo v noční můru. Trápení horší než smrt. Teď už vím, že je pravda, že pýcha předchází pád.
Varování: buďte neustále ve střehu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.