Nikkol

Na co všechno může vzniknout závislost?

Nejlepší odpověď
anonym

Řekl bych že na vše!

Další odpovědi
Pecudka

Závislost na alkoholu, drogách, návykových lécích, patologické hráčství, závislost na sektách, vztazích, internet

Drap

snad opravdu neni věc, nebo řinost na které by závislost nemohla vzniknout

Martina S.

Závislost na sexu

cubulka

Závislost na počítači, na alkohol, na drogách, na kráse, na dobrých výsledcích, na výhrách, na psaní, na pochvalu, na práci, na adrenalin....­.............­.......

Jediné na co nejde mít závislost je na prohrách.