Mili @

Na co všechno lze v domácnosti

použít citrón?

Nejlepší odpověď
kropitko

Téměř na všechno.
Doplňuji:
http://www.rodina-finance.cz/zdrava-vyziva.212/15-duvodu-proc-mit-doma-citrony.21516.html

Další odpovědi
hanulka11

do nápojů, jak čaje ,grogu svařeného vína , studených nápojů, koktejlů.
k ochucení salátů, omáček, pomazánek
kůra z citronu na topení provoní byt
citronem lze dobře vyčistit hrnky od čaje , znečištěné ruce od borůvek s ním potřít a barvivo zmizí
i skvrny na šatech se s ním potírají..........

anonym

Sestra představená dává citron jeptiškám,aby neměly ten blažený výraz ve tváři při masturbaci. 🙂

SuzanKa

Nn, po ceně už dávno ne… Já jdu jen po kvalitě. A tu jsem našla u značky Orava. A tu můžu jedině doporučit.

GabulkaA

A máš doma co od Oravy přesně? :) Já mám tyčový mixer, jsem spokojená… Ale nechala bych si doporučit ještě i odšťavňovač :)

TominkaFuky

Hele, tam co si vybereš, budeš spokojená. Jsou to kvalitní kousky. Víš, co by ale zajímalo mě? Mají v nabídce USB smoothie mixer… Po tom docela pokukuju. Nemáte s ním někdo zkušenost?

XenieRo

Já mám s Oravou taky jen dobré zkušenosti. Máme ji jak v kuchyni, tak i v obýváku. Máme od ní telku a já teda ještě i žehličku a hřeben.

Honzin8

Já jsem si tam teď naposledy koupila tento smoothie mixer https://www.o­rava.eu/cz/cs/smo­othie-mixer-rm-700 a musím teda říct, že je dokonalý. Jsem s ním spokojená naprosto maximálně :)

XenieRo

Máme tuto https://www.o­rava.eu/cz/32-full-hd-smart-televizor-s-wifi-lt-848-led-a211sb a jsme spokojeni. Krásně hraje, velikost vyhovuje. Tak tu určitě doporučím :)

SuzanKa

Jakou tu telku máte? Manžel by rád novou… Ta Orava je super, mám s ní jen dobré zkušenosti, tak budu ráda za konrétní zkušenost.

Pajka.111

Ahojky, měla bych dotaz… Jakou značku spotřebičů doma v kuchyni preferujete? Máte nějakou oblíbenou nebo je vám to jedno a jdete třeba jen po ceně?