terry

Na co vše lze použít levnější tablet?

Pro laiky. (obdržený dárek) Dle parametrů mi přijde jako běžný PC, ale cena se mi zdá příliš nízká.
je to jen malou pAmětí? Lze ji rozšířit externím pevným diskem?

Myslím, že to je tento, nebo něco velmi podobného.

http://www.ok­computers.cz/zbo­zi/yarvik-tab220-gotab-velocity-7-4gb-android-23/#popis

Nejlepší odpověď
marek.29

Kdybych měl být sarkastický tak přibít na násadu a v zimě s ním odhrnovat sníh 😁 Jsem zásadně pro Apple iPad a cokoliv jiného je pro mě napodobenina, ale abych odpověděl na vaši otázku – lze jej použít jako prohlížeč normální – na každé wifi sítí můžete brouzdat po netu, číst poštu, uložit do něj 4GB písniček (pokud je to ten z odkazu), obrázků, nebo aplikací (popř. her), filmů – lze se na něm dívat na filmy, seriály apod.

4GB neni moc – je to naopak dost málo takže na tu hudbu možná, ty filmy tak 1–2 víc se jich tam nevleze (ale podle kvality filmu zase).

Tablety se nerozšiřují externím HDD 🙂 nemají USB a navíc by to bylo děsně nepraktické. Snad jsem odpověděl na vše..
Doplňuji:
Pokud tedy píšeš, že USB je zde přítomné, je možné, že lze připojit třeba myš nebo při nejhorším i to externí HDD – nejsem expertem na firmu Yarvik, o které slyším z tvého odkazu poprvé 🙂,

ALE proč by někdo připojoval k tabletu externí harddisk.. Tím uplně zaniká možnost tablet přenášet někam (škola/práce) a pokud ho chceš mít doma na stole, doporučuji notebook / netbook – zkrátka levnější počítač než talbet, který značně omezuje tvoje možnosti když s ním máš pracovat pouze doma na stole.. Nehledě na to, že tablet si získal tvou oblibu kvůli přenositelnosti a kompaktnosti a né aby za tebou ještě vlály šňůry a externí HDD 😁 ale proti gustu, žádný dišputát.

Každopádně ještě tam píší, že lze připojit třeba HDMI kabel na propojení s televizí, což vidím jako plus. Já bych ale přesto raději investoval do kvality + designu = Apple iPadu :) ale jak chceš.. Rozhodně doporučuji uschovat záručák a účtenky – firmě Yarvik rozhodně nevěřím..