Mili @

Na co vše je dobrá aloe vera?

Doplňuji:
A jak vyrobit džus nebo sirup????

Nejlepší odpověď
kropitko

Recept na džus:
Příprava je jednoduchá. Oddělíme dužinatý list Aloe, který opláchneme vodou, rozkrojíme list a nožem setřeme gelovitou hmotu.

Gel rozředíme jakýmkoliv džusem v poměru 1: 5. Zpočátku jsem tuto směs mixovala.

Další odpovědi
anonym

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/A­loe_vera

hanulka11

pokud ji pěstuješ je výborná na rány a spáleniny ,proti ekzému ,napříč rozkrojit list a dužinou přiložit na rány. Já miluji džus s aloe a sirup s aloe je taky dobrý, jistě se používá i v ústní kosmetice do zubních past a kloktadel .a další…
Doplňuji:
já si džus /i s dužinou/ kupuji a sirup taky