Na co umřel Václav Havel?

http://www.vi­ze.cz/img/Vaclav-Havel/title-portrait.jpg

Nejlepší odpověď
anonym

Jen jsem otevřel Tvůj odkaz a už se mně zpěnila krev.
Když vidím kam dovedl dělnickou třídu (a to nám hlásal..Komunisté vás budou strašit nezaměstnaností, není to pravda, ničeho se nebojte. Dvacet let tvrdila oficiální propaganda, ze jsem nepřítelem socialismu, že chci v naší zemi obnovit kapitalismus, že jsem ve službách imperialismu, od něhož přijímám tučné výslužky, že chci být majitelem různých podniků..)
tak se mně otvírá kudla v kapse.Byly to lži, lži a zase lži.

Další odpovědi
orwell

Na sliby.

anonym

On neumřel, on…!

led

Má vize:
Václav Havel zemřel na život a své přesvědčení.
Přesvědčil se totiž, že jeho životní orgány fungují-nefungují neslučitelně se životem a nedokázal na to napsat absurdní komedii svého života.

zjentek

prej bral prášky proti smrti, tak nevim… Zeman prej nějaký prášky proti smrti taky bere, tak bůhví, co brzy očekávat ..a taky nějaký Hallsky a Ricoly na virózu- místo antabusu.

cukrar

Jako chcete se dozvědět lékařské tajemství, nebo to stačí stručně a obcně?

anonym

Lahny, už je to za náma, respektive „on“ už to má za sebou:-)